LET’S ROLL – Новий Мерч від Рола-Коло

2023-04-28

Новий принт сувенірної продукції Рола-Коло, з прямим закликом кататися просто тут і зараз!

Цього разу ми постаралися зробити все відразу:

 • БАГАТО!

 • КРАСИВО!

 • ПРАКТИЧНО!

 • ЯКІСНО!

Перша партія наших сувенірів уже готова:
розглядайте в магазині на дромі, прицінюйтеся в онлайн-магазині.

Бажаємо отримати задоволення від використання і носіння.

Ну і ще ми з вдячністю відразу розповідаємо про партнерів у розробці та виготовленні нашої “сувенірки”:

  • Компанія 4Teams Firmache запропонувала основну ідею і розробила єдиний стиль для всього “мерчу”, і продовжує співпрацювати з нами в дизайні та виробництві командної форми і клубного одягу. Хлопці справжні профі – однозначно рекомендуємо!
  • Компанія Prioritet виготовила для нас першу велику партію сувенірки – якісно і швидко. І ми із задоволенням продовжуємо з нею співпрацю.

Найпрактичніший мерч у світі

Розробляючи нашу сувенірну лінійку, ми окрім яскравого зовнішнього вигляду та помітності серед інших спортсменів і ролерів, передбачали практичність і справжню користь для активних ролерів.

 • Червоні сумки-бананки – це зручні сумки для тих, хто полюбляє свободу руху на роликах і не хоче на покатушках тягати з собою важкі речі.
  Але кудись же потрібно покласти найнеобхідніші речі, такі як шестигранник, ключі, телефон, гаманець та інші дрібниці? Ось тут і стане в пригоді наша бананка LET’S ROLL
 • Спортивні пляшечки LET’S ROLL для ролерів, які дотримуються питного режиму.
  Вони стануть у пригоді на тренуваннях на роллердромі, ну і, звісно, на покатушках спекотним літом – герметична кришка і трубочка дадуть змогу і мінералки сьорбнути, і не відстати від друзів-ролерів.
 • Легкі яскраві рюкзачки-мішки, для перенесення форми та змінного взуття на тренування.
 • Шоппери LET’S ROLL – чудовий практичний сувенір і корисний подарунок для будь-якого роллера.
  Шоппер знайде масу застосувань у звичайному житті, а заразом і допоможе виділитися своїм яскравим дизайном і розповісти про ролер-захоплення свого господаря.

Магазин роликовых коньков "Рола-Коло" работает в Днепре:
- на роллердроме в "Нагорном рынке", ул. Дмитрия Донцова, 2А
Каждый день с 10:00 до 21:00В нашем магазине представлены модели известных фирм: FR Skates, SEBA, Rollerblade, FILA, Powerslide, K2, Explore, Triple-Eight, Micro, REKD, R2

Ролики Micro

В ассортименте модели для фитнесс катания, FSK, слалома, а также широкий выбор детских раздвижных моделей. Кроме роликов мы предлагаем защит и шлемы Triple-8, рюкзаки, запчасти (колёса Gyro, Hyper, Just Wheels, Matter, подшипники TWINCAM, Powerslide), аксессуары и пр., что позволит вам полноценно заниматься любимым видом спорта.

Магазин "Рола-Коло" - официальный представитель марок FR Skates, SEBA, Rollerblade и Micro в Украине!

Обрані продукти

Що далі...

Ці сумочки вже закінчуються...
 • Далі ми запропонуємо вам лінійку наших фірмових клубних футболок і светрів, з новою системою мотивації юних спортсменів за допомогою цілої шкали шевронів і нашивокякі можна заробити перемагаючи на змаганнях або ж успішно освоюючи на тренуваннях нові трюки, ну або деякі можна буде просто купити для прикраси та демонстрації свого вуличного ролер-духу.
 • Ще гряде оновлення фірмових трикутних ролерних сумок, уже з новим принтом LET’S ROLL

 • Для найпросунутіших ролерів, які складають “збірну” нашого клубу, готується ексклюзивна форма (футболки та кофти), в якій з гордістю представлятимемо Рола-Коло на заходах і на всіх змаганнях.

Ну і ще парочка ідей у нас є в загашнику, щоб здивувати і порадувати вас ще сильніше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *